Bambusový příbor světlý - 3 kusy

Akce
  • Sada bambusového příboru - lžíce, vidlička, nůž + pouzdro z pytloviny
  • Vyrobeno z certifikovaného organického bambusu, bambus má neuvěřitelnou pevnost v tahu, což činí tento dřevěný příbor spolehlivým a dlouhodobým
  • Certifikováno pro styk s potravinami, bez ftalátů a olova. Není třeba se obávat BPA a dalších chemikálií. Tato sada příborů je 100% přírodní
  • Sada ekologických příborů může být vložena do myčky a mnohokrát znovu používána
  • Délka cca 18,5 cm

Bambusový příbor je alternativní možností pro domácnost, cestování, ale i příležitostné setkání s přáteli. Kovové materiály, ze kterých je nejčastěji příbor vyroben, mají velmi odolnou životnost. Faktem je, že materiály z historické doby bronzové a železné vynášejí archeologové stále na světlo, i když se jedná o tisíce let staré náčiní. Plastové příbory jsou na tom s rozkladem o něco lépe, ale po čase se rozpadají na menší části, které ohrožují rostliny, ale i živočichy. Bambusový příbor je lehkou variantou, kterou lze sbalit na cesty bez sebemenší zátěže, anebo jej můžete využít přímo v domácnosti. Po dlouhodobém aktivním užívání je můžete s lehkým srdcem vyhodit do odpadu, jelikož se rozpadnou a nezpůsobí životnímu prostředí zátěž.

Upozornění: Pokud jde o strukturu, barevný rozdíl, přirozený růst bambusu způsobuje odlišnou barvu zrna, rozdíly v texturách jsou normální.

Pro první použití doporučujeme opláchnout v mírně slané vodě nebo myčce, dokonale osušit a nanést jedlý nebo olivový olej (pro delší trvanlivost a jasnost).

599,00 Kč 687,00 Kč
Please select variants first